Profesionální fotograf

Ivan Návratilík

IVAN NAVRÁTILÍK

Do tajů fotografie mě zasvětil otec a i díky jemu se tato činnost postupně stala mojí hlavní zálibou.

V roce 1996 jsem se zapojil do činnosti “Společnosti E” a vydával klubový časopis. Díky tomu jsem se seznámil se spoustou zajímavých lidí, kteří mi pomohli proniknout do “světa” neziskového sektoru.

Jeho přínos společnosti mě oslovil a vedl k rozhodnutí zdokumentovat činnost prostřednictvím čočky fotoaparátu. Nyní fotografuji dětské akce, benefice, koncerty, divadelní představení, konference, noční Prahu, výstavy…

VÍCE O MNĚ

Ivan Návratilík Ivan Návratilík Narodil jsem se v roce 1963 v Praze, kde žiji dosud. Vystudoval jsem střední školu. K aktivní fotografické činnosti mě přivedla absence stálého zaměstnání.

Není tedy náhodou, že jsem se zaměřoval na fotodokumentaci v té době pro mne zajímavých akcí některých neziskových organizací (CID, Parkinson-Help, z.s., Helppes o.p.s., České ILCO, z.s. …).

Jsem autorem zdařilých fotografií z prestižních akcí jako ČESKÝ LEV, SozialMarie, MOSTY …

Mé fotografie jsou prezentovány v Evrpopské asociaci stomiků, v časopisech Vozíčkář, Můžeš, Mosty, internetových portálech INSPO, Helpnet, Orbipontes, Krasovhled, Iglanc, Pestraspolecnost, noze-cz, Lide-mezilidmi… a také v tiskových médiích Právo, MF Dnes, Haló noviny aj., v kalendářích a v knize „Ať žijí stomici“. Byl jsem členem poroty fotografické soutěže (pořadatel Nadační fond Most sblížení).

VÝSTAVY:

2015 - tři výstavy (TJ Sokol Karlín, Občanským spolkem OSM a ve FN Motol).
2016 - velká expozice věnovaná tradici Karlínských masopustů na MÚ Prahy 8.
2017 -dvě výstavy mapující 25 lev CID a Husově sboru ve Vršovicích a výstavu k výročí 200let Karlína a 25 CID v Galerii na Karlínském náměstí.
2018 – dvě výstavy v kavárně Café Frída a kavárně Martin v Karlíně.

Nyní se věnuji fotografování přírody, architektury, produktové fotografii, příležitostně výrobě letáků a různých tiskovin…


Kontakt

IVAN NAVRÁTILÍK
Web: www.navratilik.cz
Email osobní: ivan@navratilik.cz
Tel.: 733 179 620

TRHY ŘEDHOŠŤ

Obec Ředhošť a trhy v této obci se nachází 17 Km za Slaným, směr Litoměřice.

GPS SOUŘADNICE: 50.3527489N, 14.0704164E

| O provozovateli>

Infotip